Lokman Hekim AVM > Blog > Diyet ve Sağlık > Pirinç Yutarak Zayıflama Yöntemi Nedir? Pirinç Yutmak Kilo Verdirir Mi?

Pirinç Yutarak Zayıflama Yöntemi Nedir? Pirinç Yutmak Kilo Verdirir Mi?

pirinc-yutmak-zayiflatir-mi

Bazen zayıflayabilmek için her türlü yolu denediğimizi zannederiz ama çözüm zor ve karmaşık görünse de aslında bir o kadar da kolay. Beyin olarak ve ruhen zayıflayabilmek ve sağlıklı kilo verebilmek için kendimizi hazır edersek kolaylıkla fazla kilolardan kurtulabilir ve kilo veremiyorum gibi ezber cümleleri bozabiliriz. Kilo vermek için kimyasal içerikli ürünler kullanmadan ve vücudunuza bedeninize zarar vermeden oldukça basit bir yöntem önereceğiz pirinç yutarak zayıflama.

pirinc-yutmak-kilo-verdirir-mi

Kilo vermek için elbette tek bir yöntem değil pek çok yöntem var bunlardan biri de pirinç yutarak zayıflama. Bu yöntemin kullanıcıları bir hayli fazla hatta belki sizin de çevrenizde bu yöntemi deneyen vardır fakat bu yöntemin sırrı nedir, mantıklı mıdır ve nasıl zayıflatır araştırmamız gerekir.Kulağa biraz ilginç gelse de yapılan araştırmalarda sonuç olarak oldukça iyi. Son zamanların büyük çıkışlarından olan pirinç yutarak zayıflama nasıl yapılıyor ve ne kadar sürede kullanılmalı birlikte bakalım. Öncelikle pirinç yapısı itibariyle karbonhidrat zengini bir besin. Neredeyse çoğu akşam tükettiğimiz pirinç pilavını yerken diyetimize uygun davranmalıyız elbette fakat pirincin aynı zamanda iştahın anormal derecede yüksek olduğu dönemlerde tane olarak yutulduğunda zayıflamaya yardımcı olduğu görüşü oldukça yaygın.Sadece iştahı kesmekle kalmıyor aynı zamanda toksinlerin vücuttan atılmasında olumlu özellikler bulunduruyor.

pirinc-yutarak-zayiflanir-mi

Pirinç Yutma İle Zayıflama Nasıl Yapılır? Kaç Kilo Verilir?

Peki sade pişmemiş tane pirinci hangi vakitlerde ve nasıl yutacağız. Sabahları 1 tane tane pirinçle güne başlıyoruz daha sonra her gün tanesini artırarak 60 güne kadar almaya başlıyoruz.İlk gün 1 pirinç, ikinci gün 2 pirinç 30. gün 30 pirinç olacak şekilde ilk 1 ayı tamamlıyoruz ilk 1 aydan sonra 30’dan geriye doğru başlayarak pirinci azaltıyoruz. Çiğ pirinçleri 1 bardak ılık su ile içmeye dikkat etmeliyiz.Bu şekilde devam edildiğinde 2 ay gibi bir sürede yaklaşık 8-10 kilo verilebildiği söylenilmekte.

pirinc-yutmak-zayiflatir-mi

Pirinç yutarak zayıflama tekniğini kullanırken unutmamak gerekir ki her bedenin yapısı ve özellikleri ayrıdır sonuç herkes de eşit çıkmayabilir fakat uygulayan çoğunluk bu yöntemi kullanmaktan memnun kaldıklarını ifade ediyor.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

pirinç yutarak zayıflamak yorumları, pirinç yutarak zayıflama zararları, pirinç yutarak zayıflama kadınlar kulübü, pirinç yutarak zayıflama yorumlar, pirinç yutarak zayıflama zahide, pirinç yutarak zayıflamak zahide yetiş, pirinç yutarak zayıflama ekşi, pirinç yutarak zayıflayan varmı

Yorum Yaz

Yorumunuz Bize Ulaştı.Teşekkür Ederiz.Onaylandıktan Sonra Yayınlanacaktır.
Yorumunuz Gönderilemedi tekrar deneyiniz.